top of page

kurumsal etkinlik organizasyon

firma etkinlikleri

kurumsal şirket etkinlikleri

ofis içi motivasyon etkinlikleri

çalışan motivasyon etkinlikleri

kurumsal motivasyon etkinlikleri

şirketlerde motivasyon etkinlikleri

şirket etkinliği

kurumsal etkinlik

corporate wellness

company retreat planning

corporate wellness companies

team building retreats near me

corporate wellbeing

team retreats

Analitik Düşünme

İş ilanlarında analitik düşünme yeteneğinin aranan özellikler içinde yer alması Türkiye’ye özgü bir durum. Özellikle üniversitede sosyal bilimler mezunlarında görünen bu eksiklik kısa bir eğitimle telafi edilecek ve yaşama anlam katacak bir bakış açısıdır. 

Eğitim Süresi:   1 tam gün 

Eğitmenimiz: Neşe Mesutoğlu

Neşe Mesutoğlu İstanbul’da doğdu. Sainte Pulcherie Fransız Kız Ortaokulu’nu ve Saint Benoit Fransız Lisesi’ni bitirdi. TRT İstanbul Radyosu’nda beş yaşında başladığı seslendirme hayatını, öğrenciliği boyunca sürdürdü. Galatasaray Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü’nde lisans, Medya Araştırmaları Bölümü'nde yüksek lisansını tamamladı. Doktora eğitimini Strasbourg Üniversitesi'nde yaptı. 

Gazeteciliğe Milliyet Gazetesi Dış Haberler Servisi’nde başladı. Sabah Gazetesi Dış Haberler Servisi’nde devam etti. Aynı gazetede iş dünyasına yönelik İşte İnsan ekinde yaptığı röportajlarla tanındı. Milliyet Gazetesi Cadde eki için hazırladığı İstanbul röportajlarını bir kitap dizisinde derleyen Mesutoğlu, çok iyi derecede İngilizce ve Fransızca biliyor.

Akademik çalışmasını azınlık basını üzerine yapan Mesutoğlu, gazetede kendisine ayrılan sayfaların kamu yararını gözetti. İstanbul’un kültürel hafızasının muhafaza edilmesi, İstanbul kent hayatında yaşam kalitesinin yükseltilmesi ve tabiatın korunması için çalıştı.

Halen Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde öğretim görevlisi olarak çalışan Mesutoğlu'Nun La Presse Minoritaire Actuelle En Turquie, La voix des non-musulmans Istanbouliote (Editions Universitaires Europeennes, 2011), İstanbul, Hayalden Gerçeğe Sözden Yazıya,  Yazarların İstanbul'u, Sanatçıların İstanbul'u ve La renaissance de la presse minoritaire en Turquie isimlerinde 4 adet kitap yazmıştır. 

  • LinkedIn - Black Circle
bottom of page