© 2017 GİS Halkla İlişkiler ve Ticaret A.Ş. Tüm hakları saklıdır

  • Facebook GIS Atölye
  • Twitter GIS Atölye
  • instagram GIS Atölye

Ahmet Usta

Profesyonel iş hayatına oyun dergilerine oyun teknolojileri yazarak başlayan Ahmet Usta İstanbul Teknik Üniversitesi Uzay Mühendisliği Bölümü ve Yıldız Teknik Üniversitesi MBA program mezunudur. Farklı şirketlerde BT yöneticiliği yapan Usta 2009 yılında Infomag dergisi ile gazetecilik kariyerine başladı ve sonrasında Businessweek Türkiye ile devam etti. Bu arada “The Startup Owner’s Manual” isimli kitabı Türkçeye kazandırdı ve “Rekaberlik” kelimesini icad etti. Gazetecilik kariyerine sonrasında Techinside’da yönetici olarak devam etti. Farklı ölçekte basılı ve dijital medya kanalları kurdu. 2016 yılında Fintech İstanbul Platformuna dahil oldu. Blockchain üzerine araştırmalar yapmaya ve yazmaya başladı. 2017 yılında kendi danışmanlık şirketi Mercek Tech’I kurdu. Blockchain 101 isimli kitabı yayınlandı.  Kurumsal gazetecilik alanında hizmet vermeye devam etmenin yanında Ahmet Blockchain konusunda eğitim vermeye devam ediyor.

Alp Sirman

Cerrahpaşa Tıp Fakültesini bitirdikten sonra Acil Tıp konusunda eğitim gördü. İstanbul’da şehrin periferindeki yeni gelişmeye başlayan bölgelerde acil müdahale merkezleri oluşturarak burada yaşayan kişilere evde sağlık hizmetleri, Laboratuvar, Röntgen gibi hizmetler vermeye başladı. Kurumlara ve kişilere yurt içi ve yurt dışında sağlık hizmeti vermeye halen devam ediyor. Ev yaralanmaları konusunda tasarım sorunlarını gözlemleyerek ilgilenmeye başladığı tasarım ve insan ilişkisi konusunda uzun süre Yıldız Teknik Üniversitesinde bina bilgisi dersi verdi. Şu anda Sabancı, İTÜ de mimarlık doktora ve tasarım konusunda eğitimler vermeye devam ediyor.

Bu derslerin yanı sıra, tasarım ve performans ilişkisi konusunda mimari ofislere sunumlar yapmakta ve mimari dergilerde yazı yazıp konuşmalar yapmakta. İnsan ve çevre ilişkisi nedeni ile yaptığım çalışmalar sonrasında büyük şehir belediyelerine sağlıklı şehir oluşturulması konusunda eğitimler vermeye devam ediyor. Bu eğitimler, ulaşım modelinin değişimi ile hava kirliliğinin azaltılması, sağlıklı besinlere kolay ulaşım, yeşil yürünebilir şehirler oluşturulması konularını içermektedir.

Doktor Sirman amacını “Exposome konusunda yani sağlığımızı doğum öncesinden ölene kadar etkileyen konuları inceleyen bilim alanında bilgilendirmek” olarak açıklıyor. Bu amaçla yazdığı İnsanlık Sendromu kitabı 2019 yılı Kasım ayında, sağlık alanında medyatik çarpıtmaları konu alan Sağlık Balonları kitabı da bu 2020 yılının Mart ayında çıktı. 

Populer Science Dergisinde büyük bir mutlulukla 2019’dan bu yana yazmaya devam ediyor. Bu bağlamda çeşitli söyleşilere katılıyor, podcast ve konuşmalar yapıyor.

Kültür Radyo Televizyonda güncel sorunlar ve çözümleri ile ilgili olarak işin doğrusu adında haftalık program yapıyor.  Telemedicine yani uzaktan tıp diğer bir ilgi alanı.. Telefon üzerine takılan çipler veya fotoğraf çekerek idrar stripi değerlendirmesi yapan bir startup’a mentorluk yapıyor.  Uzaktan kardiyoloji takibi konusunda ülkemizde başlatılan uygulamanın da projesinde bulundu.

Aykan Bilgili

1976 doğumlu olan Aykan Bilgili, İstanbul Üniversitesi Ekonometri bölümü mezunudur. Kariyerini ekonomi yerine sanat çalışmalarında yoğunlaştıran Bilgili, ilgi duyduğu masaj alanında osteopati (Osteopat İgor İvanenko,Ukrayna) ve medikal masaj teknikleri ( Dr.Oktay Şefioğu,Azerbaycan) eğitimleri almıştır. 2001 yılından bu yana enerji şifacısı ve masaj terapisti olarak çalışan Bilgili, klasik masaj, İsveç masajı, aromaterapi, kupa terapi, refleksoloji, spor masajı, akupresür, osteopati, medikal masaj ve reiki alanlarına odaklanmıştır. Geçen yıla kadar MEB'e bağlı Medikal Analitik Masaj Kursunda Müdür ve uygulamalı masaj teknikleri eğitmeni ve terapist olarak çalışan Bilgili, Türkiye'nin ilk anne&bebek masaj merkezi Feminart Spa'da masaj terapistliği yapmıştır. Bilgili ayrıca reiki, insan psikolojisi ve biomekanik eğitimleri de almıştır.

Baturhan Bilgin

Çocukluk ve ilk gençlik döneminde 12 yıl Güzel Sanatlar Fakültesine Hazırlık Atölyesinde resim eğimi alan Baturhan Bilgin; Bursa AVP Devlet Tiyatrosunda da oyunculuk eğitimi aldı. Universitede Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Bilgin; 10 yıl boyunca sürdürdü mesleği ile paralel olarak yürüttüğü kısa film serüvenini yazdığı ve yönettiği kısa filmlerle uluslararası festivallere katılarak bir tutkuya dönüştürdü ve layık görüldüğü iki ödülle  taçlandırdı. Baturhan Bilgin, bünyesinde yer aldığı farklı yapım şirketlerinin yanı sıra kendi prodüksiyon şirketi BB Films ile reklam, kurumsal tanıtım filmi, belgesel ve müzik klipleri çekmektedir.

Ödüller
 
Theory - Short Film (2015)
·        Toronto Urban Film Festival (Canada) - Viewers Choice Award 2015

 
Moment - Short Film (2016)
 
·        Gold Movie Awards Goddess Nike (England) - Best Editing Award 2017

Burak Karabey

Burak Karabey, Lisans Eğitimini 2001 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Matematik Eğitimi bölümünde tamamlamıştır. 2003 yılında Yüksek Lisans derecesini Dokuz Eylül Üniversitesi Matematik Bölümü’nde almıştır. Aynı üniversitede, Eğitim Bilimleri Enstitüsü İlköğretim Matematik Eğitimi Doktora Programı’nda “Üstün Yetenekli Öğrencilerin Yaratıcı Problem Çözme ve Eleştirel Düşünme Erişi Düzeylerinin Belirlenmesi” konulu tezi ile doktora derecesini almıştır. 2004-2010 yılları arasında İlköğretim Matematik Eğitimi Anabilim Dalı’nda öğretim görevlisi olarak çalışmıştır. Daha sonra 2011 yılında Özel Eğitim Bölüm’nde yardımcı doçent olarak göreve başlamış ve Üstün Zekalılar Eğitimi Anabilim Dalı’nın kurucu başkanı olarak görevine devam etmiştir. 2010-2015 yılları arasında Avrupa Birliği Erasmus Programı tarafından desteklenen farklı birçok projede Türkiye ortağı olarak yer almış ve çok sayıda öğretmen eğitimi gerçekleştirmiştir. “Yaratıcılık, Yaratıcı Problem Çözme, Matematik Eğitimi, Üstün Zeka/Yetenek, Sosyal kabul ve entegrasyon” konularında çalışmalarda bulunmuştur.  Üstün Zeka/Yetenekli Bireylerin Eğitimlerine yönelik Çocuk Gelişim Akademisi (ÇoGa)’yı kuran Karabey, halen bu projede aktif olarak çalışmakta ve üstün yetenekli çocukların üniversitede eğitim almaları üzerine programlar yürütmektedir. Son olarak disiplinler arası bir çalışma grubu ile (özel) yetenekli öğrencilere yönelik STEM temelli etkinlikler ve programlar üzerine çalışmaktadır.

Burcu Alatepeli

Çukurova üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan Burcu Alatepeli 2015 yılına kadar farklı şirketlerde Dış Ticaret Uzmanlığı ve Yurtdışı Satış Koordinatörlüğü görevlerini yürüttü. Yüksek lisansını yine Çukurova Universitesinde Endustri Yönetimi Fakültesinde Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi Bölümünde tamamlayan Alatepeli halen aynı üniversitede İşletme Uretim Yönetimi üzerine doktora yapmaktadır.

 

KOBİ’lere danışmanlık ve eğitim veren Alatepeli aynı zamanda KOSGEB Girişimcilik Destek Programı Girişimcilik Eğitmenidir.

Enis Tayman

Enis Mazhar Tayman, dünyanın en etkili yakın dövüş stili olan Krav Maga konusunda uzman bir eğitmendir. 6 yıldan bu yana Krav Maga çalışan Enis Mazhar Tayman, bu süre zarfında pek çoğu kendi buluşu olan sokak senaryoları üretmiş, eğitim verdiği kurum ve kuruluşlarda bunları uygulamıştır. Tayman Combat Krav Maga Internationaladlı kuruluşun sertifikalı eğitmeni ve Türkiye temsilcisidir.

Esra Arpacı

Marmara Üniversitesi Ekonomi Bölümünden mezun olduktan sonra İTÜ ‘de MBA’ini tamamladı. Garanti Bankası, Fibabank, Hyatt Regency gibi  telekom, finans,  turizm sektörlerinin lider şirketlerinde müşteri yönetimi ve satış  birimlerinde görev yaptı.  Son olarak Turkcell’de Stratejik Satış Yöneticiliği yaptıktan sonra  4 senedir Vodafone’da Global Müşterilerin Satış Yöneticiliği görevini yürütmekte .  20 yıllık kariyerini farklı eğitimlerle de zenginleştiren Arpacı son olarak Milano’da Miller Heimen Grup ‘ta Stratejik ve Kavramsal Satış Eğitimini tamamladı  .

2000 yılında Dünya Gazetesi İzmir Bürosu’nda başladığı gazeteciliği İstanbul’da Referans Gazetesi’nde sürdürdü. Londra'da çeşitli STK'larda 1 yıl boyunca görev yaptı.  4 yıl süresince yerli & yabancı ajanslarda  Medya İlişkilerinden Sorumlu Direktör olarak global şirketlere destek verdikten sonra  2013 yılında GIS Consult kurucularından oldu.  5 yıldır kurumlara medya ve iletisim eğitimleri hazırlamakta  ve eğitimleri yürütmektedir.  Eğitim koçudur.

Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi’ni bitirdikten  sonra uzun yıllar HP, Acer gibi global şirketlerin müşteri ilişkileri ve pazarlama birimlerinde koordinatör ve yönetici olarak görev aldı. Bu süreçte MBA’ini tamamladı. Uluslararası PR ajansında müşteri yöneticisi ve iş geliştirme müdürü olarak görev yaptı. 2013 yılından bu yana GIS Consult'ın kurucusu. Eğitim koçu olmasının yanı sıra 2012 yılından bu yana kurumlara ve liderlere eğitim vermektedir.

İpek Karadağ

1992-1997 yılları arasında ODTÜ Felsefe bölümünde Lisans eğitimini tamamladıktan sonra; Semiotik üzerine Master programına devam etti. Uzun yıllar Cumhuriyet, Milliyet ve Radikal’de medyada görev aldı. 1999 – 2003 yılları arasında kariyerine yurt dışında devam eden Karadağ, sırasıyla Alta Vista arama motoru, İtalya’da NerudaCO, Hollanda’da Noveau Media’da ve çok sayıda uluslararası yatırımlı internet teknolojileri zeminli projede görev aldıktan sonra 2004 yılında ülkeye dönüş yaptı ve Doğan Online’da, ISP ve Marka Yönetimi konusunda öncü şirketlerde üst düzey yönetici olarak görev aldı. Ardından çok uluslu bir İngiliz veri yönetimi ve teknoloji şirketi olan PT Advertising & Marketing Technology Services Co’nun Ülke Müdürlüğü görevini yürüttü. Dört yıldır çok sayıda yerli yabancı firmaya e-ticaret, dijital pazarlama, kurumsal strateji ve inovasyon, dijital transformasyon, veri yönetimi konularında danışmanlık hizmeti ve eğitimler vermektedir. Nakitup Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık Ticaret A.Ş Kurucu Ortağıdır; şirketin NAKİTUP adında bir de yapay zeka tabanlı dijital sadakat yönetimi teknoloji platformu vardır.

Melike Sabak

1989 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Kadıköy Anadolu Lisesi`ni bitirdikten sonra Bahçeşehir Üniversitesi Reklamcılık bölümüne girdi. 2 sene sonra Psikoloji bölümüne geçti ve Sosyoloji ile beraber çift ana dal yaptı. 2016 yılında mezun olduktan sonra, çeşitli okullarda psikolog ve öğretmen olarak çalıştı ve program koordinatörlüğü yaptı. Analitik Psikoloji ve Varoluşçu Psikoloji`den ilham alarak oluşturduğu “Yaratıcılığın Yolu” adında bir atölyesi bulunmaktadır. Son bir senedir çeşitli merkezlerde yaratıcılığın psikolojisi hakkında seminerler ve kurslar yapmaktadır. Bahçeşehir Üniversitesi`nde Klinik Psikoloji üzerine Yüksek Lisansa devam etmektedir. 

Neşe Mesutoğlu

Neşe Mesutoğlu İstanbul’da doğdu. Sainte Pulcherie Fransız Kız Ortaokulu’nu ve Saint Benoit Fransız Lisesi’ni bitirdi. TRT İstanbul Radyosu’nda beş yaşında başladığı seslendirme hayatını, öğrenciliği boyunca sürdürdü. Galatasaray Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü’nde lisans, Medya Araştırmaları Bölümü'nde yüksek lisansını tamamladı. Doktora eğitimini Strasbourg Üniversitesi'nde yaptı. 

Gazeteciliğe Milliyet Gazetesi Dış Haberler Servisi’nde başladı. Sabah Gazetesi Dış Haberler Servisi’nde devam etti. Aynı gazetede iş dünyasına yönelik İşte İnsan ekinde yaptığı röportajlarla tanındı. Milliyet Gazetesi Cadde eki için hazırladığı İstanbul röportajlarını bir kitap dizisinde derleyen Mesutoğlu, çok iyi derecede İngilizce ve Fransızca biliyor.

Akademik çalışmasını azınlık basını üzerine yapan Mesutoğlu, gazetede kendisine ayrılan sayfaların kamu yararını gözetti. İstanbul’un kültürel hafızasının muhafaza edilmesi, İstanbul kent hayatında yaşam kalitesinin yükseltilmesi ve tabiatın korunması için çalıştı.

Halen Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde öğretim görevlisi olarak çalışan Mesutoğlu'Nun La Presse Minoritaire Actuelle En Turquie, La voix des non-musulmans Istanbouliote (Editions Universitaires Europeennes, 2011), İstanbul, Hayalden Gerçeğe Sözden Yazıya,  Yazarların İstanbul'u, Sanatçıların İstanbul'u ve La renaissance de la presse minoritaire en Turquie isimlerinde 4 adet kitap yazmıştır. 

Ömürden Sezgin

Samsun Anadolu Lisesi’nin ardından,2004 yılında ODTÜ Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmuş, 2007'de de ODTÜ Bilişim Yönetimi yüksek lisansını tamamlamıştır.
2004-2006 yılları arasında Robert Bosch’ta iş geliştirme mühendisi, 2007-2012 yılları arasında Marka Danışmanı olarak çalışan Sezgin; 2012- 2018 yılları arasında da Türkiye'nin lider alışveriş sitesi n11.com'un kurucu marka müdürü olarak görev yapmıştır. Kendini “Marka Mühendisi” olarak tanımlayan Sezgin,  ortağı olduğu Goodjob araştırma ve danışmanlık firmasında, Türkiye’den güçlü markalar yaratmak adına danışmanlık yapmaktadır. Bilgi ve tecrübenin paylaştıkça değerlendiğine olan inancı nedeniyle, markalaşma, e-ticaret , girişimcilik ve dijital pazarlama konuları üzerine konferans ve seminerlere konuşmacı olarak katılmakta, İTÜ Çekirdekte girişimci mentörlüğü yapmaktadır.

Sonradan Gurmeler, Sırtçantalılar topluluklarının ve Gurmebüs adında sosyal girişimlerin kurucusu, TecrübEM, SeyahatnamEM ve Yerim Seni İstanbul kitaplarının fikir sahibi ve yazarlarındandır. “Hayal” adında bir kız babası olan Sezgin, hayat enerjisini isminden, ailesinden, ve toplumsal projelerinden almaktadır.

Seçkin Işık

Uzun süre kurumsal dünyada pazarlama görevlerinde çalışan Seçkin en sonunda mutluluğu yeme& içme sektöründe buldu ve önce  5Kitchen Moda ve şimdide Torta’yı hayata geçirdi.

En büyük aşkı olan ekşi maya ekmeklerinin yanı sıra nefis tatlıları ile de Modalılara mutlu anlar yaşatan Seçkin bu aşkını yaptığı eğitim ve atölyelerle de paylaşarak artırıyor.

1977 yılında İstanbul’da doğdu. Üniversite’de Süleyman Demirel üniversitesi inşaat teknikerliği bölümüne girdi, 2 yıllık okulu inanılmaz bir şekilde 2 yılda bitirdi. Okul sonrası bir dönem çeşitli inşaat firmalarında çalıştıktan sonra çocukluk hayalinin peşinden koşmaya karar verdi. Penguen dergisinin 2002 yılında kurulmasıyla bu hayaline kavuştu. 2002 yılından derginin kapandığı 2017’ye kadar Penguen'de çizer olarak çalıştı.  Karikatürler 1-2-3 ve adım adım kılavuzları, BOBO isimli karikatür kitapları yayımlandı. Bu arada Lombak ve kemik dergilerine de uzun öyküler çizdi. 2007 ve 2008 yıllarında  izlenme rekorları kıran Recep İvedik 1 ve 2 dahil toplan 7 filmin senaryosunu yazdı.

Marmara İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü nün ardından ABD’de Kamu Yönetimi ve Politika yüksek Lisansı tamamladı. 7 yıl boyunca  ekonomi gazeteciliği yaptı. 2013 yılında GIS Consult’un kurucularından oldu. İş Bankası’nın girişimi olan  İş’te KOBİ portalında şirketlere pazarlama iletişimi alanında destek sunmaya devam ediyor. 7 yıldır liderlik ve medya eğitimleri hazırlamakta ve sunmaktadır.

Şahin Ekşioğlu

22 yıldır bilim, teknoloji ve gelecek hakkında; gazete, dergi ve web sitelerinde yazılar yazan, radyo/TV programlarında ve panellerde konuşan Şahin Ekşioğlu, İstanbul Üniversitesi Konservatuvarında lisans, Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü Bilişim Anabilim dalında yüksek lisans eğitimi aldı. Bilişim basınına PC Magazine dergisiyle adım attıktan sonra 15 yıl boyunca Chip dergisinde donanım test editörlüğü ve yazı işleri müdürlüğü yapan Ekşioğlu, 2012 yılından beri Doğan Burda Dergi çatısı altında Popular Science Türkiye dergisinin yayın yönetmenliğini yapıyor ve aynı zamanda popüler bilim alanındaki önemli yayınlar arasında olan How It Works ve All About Space dergilerinden de sorumludur. Popular Science ekibi ile birlikte 2013’ten beri ülke sathındaki 30’dan fazla üniversiteye “Bilim Gelecekte Hayatımızı Nasıl Değiştirecek” başlıklı panelle konuk olan Şahin Ekşioğlu, ayrıca, akvarist ve müzisyendir. Evli ve biri 17 diğeri 7 yaşında olmak üzere iki evlat babası olan Ekşioğlu, halen İTÜ MİAM’da (Müzik İleri Araştırmalar Merkezi) doktorasına devam ederken sanatın ve özel olarak müziğin, insan beyni üzerindeki etkilerini anlama konusunda kendini geliştirmeye çalışıyor.

Dr. Şule Çağlar

Dr. Şule Çağlar Psikolojik Danışma ve Rehberlik alanında, ABD’de “bilim uzmanlığı” derecesi aldıktan sonra Hacettepe Üniversitesi’nde aynı alanda doktorasını tamamladı. Doktora sonrası çalışmalarını Londra Üniversitesi’nde “Kadın Hakları ve Feminist Psikoterapilerde” yaptı. Aynı zamanda Londra Kadın Terapi Merkezi’nde çalışmalarına devam ediyor. ODTÜ’de bir yıl ders verdikten sonra Bilkent Üniversitesi PDR Merkezi’nde yedi yıl psikolojik danışman olarak çalıştı. Daha sonra Birleşmiş Milletlere geçerek uzun yıllar Avrupa, Afrika ve Asya’da çeşitli projeler yürüttü. Son üç yılda İstanbul, Hollanda ve İngiltere’de dans ve hareket terapisi ve İngiltere'de cinsel terapi programlarında yer aldı.

Yeliz Saygınar

Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunu olan Yeliz Saygınar 2000 yılında İstanbul’da Eksen Yayıncılık’ta teknik destek, redaksiyon ve yayın planlama görevlerini sürdürdü. TOÇEV-C Blok Yayıncılık’ta okullara yönelik kitap kampanyasının organizasyon ve yönetimine destek verdikten sonra  2004-2015 yılları arasında sırasıyla  Remzi Kitabevi ve İş Bankası Kültür Yayınları’nda görev yaptı. 2015-2018’de İş Bankası Müzesi’nde rehberlik ve çocuklar için origami ile  çeşitli atölyeler düzenleyerek eğitmenlik yapan Saygınar 2012’den beri İş Bankası Kumbara Dergisi’nin origami sayfasını hazırlamaya devam ediyor.  STK’larda gönüllü olarak çalışmaya da devam eden Yeliz, Diksiyon-dublaj-seslendirme (Başkent Eğitim Bilimler Akademisi ve MEB Diploması) ve poi dansı eğitimleri aldı.

Zafer Sağdıç

Zafer Sagdic sadece bir mimar değil, aynı zamanda bir mimarlık tarihçisi. 1999 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi'nden Master derecesini, 2006 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi'nden doktora derecesini aldı. Dünyanın dört bir yanındaki çeşitli konferanslara katıldı ve mimarlık tarihi üzerine çeşitli makalelerin yazarıdır. Ayrıca, Osmanlı Sıra Evi Grubu: Akaretler ve Osmanlı Bürokrasisi ve Saray Mimarisi olmak üzere iki kitap yazdı.

Zeynep Didem Gürelli

1989 İzmir  doğumlu olan Zeynep asıl mesleği turizm otelcilik olmasına rağmen 2012 yılında geçirdiği  bir kaza dolayısı ile kısa bir süre işine ara vermek durumunda kaldı. O süreçte önce atık malzemelerden çeşitli tablolar yapmak ile başladı hikayesi… ve çeşitli alanlarda ürettiği tasarımları satışa dönüşerek hayatına farklı bir yön verdi. 2014 yılında tasarımlarıma gelen talepler  sonucunda otelcilik işini tamamen bırakıp bir dükkan açmaya karar Verdi .  Ve sonunda Kadıköy’de Dukkantere  Workshop + Coffee isimli bir dükkanım olmuştu. Zeynep Tüm yetenek keşifleri sonucunda fark etti ki pek sınırı olmayan şekilde hemen hemen bütün materyaller ile dönüşüm ya da sıfırdan bir yaratım süreci içine girebiliyor. Workshop süreci; dükkanına gelip yaptıklarına hayran kalıp, kendini bütün sanat dallarında yeteneksiz kabul eden yetişkinlerin bu tarz yorumları sayesinde başladı.
Çünkü Zeynep  potansiyellerimizi keşfedemediğimizi ya da içinde yaşadığımız dünya geçim kaygısı ya da toplumsal baskılardan dolayı bastırdığımızı düşünüyor.
 
Zeynep’in atölyelerde iki temel amacı var; birincisi potansiyel keşfi, ikincisi ise bastırılmış yetenekleri ortaya çıkarmak!

 

Please reload