top of page

kurumsal etkinlik organizasyon

firma etkinlikleri

kurumsal şirket etkinlikleri

ofis içi motivasyon etkinlikleri

çalışan motivasyon etkinlikleri

kurumsal motivasyon etkinlikleri

şirketlerde motivasyon etkinlikleri

şirket etkinliği

kurumsal etkinlik

corporate wellness

company retreat planning

corporate wellness companies

team building retreats near me

corporate wellbeing

team retreats

altinoranstairsWEB.jpg

gis atölye, personeli yönetmenin hem bir bilim hem de sanat haline geldiği günümüzde şirketlerde "altın oranın" yakalanmasına ve iş hedeflerine koşarken mutlu ve sağlıklı ekiplere sahip olunmasına destek oluyor.  

gis atölye uzun  yıllardır kurumsal şirketlere hizmet veren iletişim ve pazarlama profesyonelleri tarafından şirketlerin iç dinamiklerinde karşılaştığı belirgin 4 engelin üstesinden gelmelerine destek olmak için hayata geçirildi:

 

İş hayatına yeni atılan z kuşağı ile dijital dönüşümü benimsemeye çalışan x ve öncesi kuşak arasında “ortak bir dil” yaratmak gerekiyor. Bugün şirketlerde Z kuşağı çalışan olarak yerini aldı. Bu yeni nesil çalışanların kendilerine özgü ihtiyaçları var yaratıcılıklarının ve yeteneklerinin farkında olan, onu önemseyen, onun gelişmesine imkan tanıyan iş verenler talep ediyorlar.  İşveren ise sürdürülebilir bir istihdam yönetimi ve ulaşılan hedefler bekliyor.


gis atölye, çalışanların dijital iş yaşamına adaptasyonunu güçlendirecek eğitimlerin yanı sıra z kuşağını iş hayatına uyumlaştıracak ve ekiplerin kaynaşmasını sağlayacak atölye çalışmaları yaratıyor.

pink elephant.jpg
pink elephant.jpg
pink elephant.jpg
pink elephant.jpg
pink elephant.jpg

gis atölye farklı çünkü...

Teorik eğitime değil kullanılabilir pratik bilgiye odaklanır. Bilgiyi uygulama ile destekler. Farklı seçeneklerle akılda kalıcı deneyim yaratmayı hedefler. 

Atölyeler kurumsal tecrübeye sahip iletişimciler tarafından markanın IK yetkilileri ile tasarlanır. Bu süreçte şirketin iş ve dış hedefleri gözetilir. 

Farklı alanlara odaklanarak iç iletişim ve eğitim bölümlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılar.  Farklı hangi aktiviteleri yapabiliriz sorusunun yanıtını verir. 

 

gis atölye; ekip çalışması, kariyer & profesyonel gelişim ve çalışan etkinliklerinde farklı seçenekleri bir araya getirerek şirketlerin insan kaynakları ve eğitim birimleri için 360 derece hizmet sunan tek kontakt noktası olmayı hedefliyor.  


gis atölye, şirketinize özel atölyeleri seçerken ve  tasarlarken öncelikle markayı hedeflerine ulaştıracak ve ihtiyaçlarını karşılayacak bir strateji belirliyor.

Bu doğrultuda var olan atölye menüsünden seçim yapılabileceği gibi kurumunuza özel atölye veya atölyeler serisi tasarlanabiliyor.

Kurumsal atölyelere ek olarak çalışan motivasyon etkinlikleri planlayan kurumlar için "gis atölye ile kurumsal yenilenme" programları ile çalışanların rahatlayabilecekleri ve bağ kurabilecekleri ofis dışı  retreat planlamaları yapıyoruz. 

İhtiyaçlarınıza özel atölyeleri birlikte tasarlayalım mı? 

Bize ulaşın

+90 850 812 21 43

  • Black LinkedIn Icon

Bizi takip edin!

bottom of page