top of page

kurumsal etkinlik organizasyon

firma etkinlikleri

kurumsal şirket etkinlikleri

ofis içi motivasyon etkinlikleri

çalışan motivasyon etkinlikleri

kurumsal motivasyon etkinlikleri

şirketlerde motivasyon etkinlikleri

şirket etkinliği

kurumsal etkinlik

corporate wellness

company retreat planning

corporate wellness companies

team building retreats near me

corporate wellbeing

team retreats

0.jpg

Burcu 

Alatepeli

İşletme alanında Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde ingilizce eğitim alan Burcu Alatepeli üniversite eğitiminin  son senesinde ihracatçı Pamteks A.Ş. firmasında dış ticaret uzmanı olarak göreve başladı. 2005 yılında genç iş adamları ve iş kadınları için verilen   Amerika bursu ile ülkesini bir grupla birlikte  temsil etme şansı yakaladı.    2006-2015 yılları arasında Temsa Global A.Ş. ‘de dış ticaret uzmanı ve uluslararası yedek parça bölge satış koordinatörü olarak çalıştı. Burada dış ticaretin operasyonel alanından yurt dışı pazarında müşteri bulma alanına kadar geniş bir yelpazeyi kapsayacak deneyimi edindi. Burada çalışırken Çukurova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği, Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi’nde yüksek lisansını tamamladı.

2016 yılında Çukurova Üniversitesi Üretim Yönetimi Bölümü’nde doktora eğitimine başladı.  2018 yılında YÖK ‘ün öncelikli alanlarından Tedarik Zinciri Yönetimi alanında 100/2000 doktora bursiyeri oldu. Doktora konusu öncelikli alanlardan biri olan blokzincir teknolojisi kapsamında, gümrüklerde tek pencere sistemine adaptasyon sürecidir. Çalışma alanları uluslararası ticarette dijitalleşme, gümrüklerde otomasyon,e-lojistik ve tedarik zincirinde blokzincir teknolojisidir.

Doktora süresince çeşitli akademik çalışmaların yanı sıra bilgi ve tecrübemi aktarabileceğim eğitim, danışmanlık ve proje faaliyetlerinde görev alan Alatepeli halen KOSGEB Girişimcilik Destek Programı Girişimcilik Eğitmenidir ve KOBİ’lere eğitim vermektedir.

bottom of page