Yakında | Lokal 1885

Profesyoneller için kişisel online itibar yönetimi atölyesi

Gerçeklik ve sanallık algısının birbirine karıştığı ve üstünüzdeki “kürk” yerine takipçi sayınız ile önemsendiğiniz bir çağda yaşadığımız hepimizin malumu. Atölyemizde çağın sunduğu özgür platformlarda nasıl doğru bir algı oluşturabileceğimizi gerçek hayat örnekleri ile işliyoruz.
Registration is Closed
Profesyoneller için kişisel online itibar yönetimi atölyesi

Yer & Zaman

Yakında
Lokal 1885

Eğitim Hakkında

Gerçeklik ve sanallık algısının birbirine karıştığı ve üstünüzdeki “kürk” yerine takipçi sayınız ile önemsendiğiniz bir çağda yaşadığımız hepimizin malumu.

Kişisel online itibarınızı yönetmek için belli kuralları benimseyebilir, kendinizi korumaya alabilirsiniz. Bunun için bir dijital medya "guru"su olmanız da gerekmiyor.

Profesyoneller için sosyal medya yönetimi atölyemizde çağın size sunduğu özgür platformlarda bıraktığınız ayak izinizin değerini tartışacağız. Bıraktığımız izleri nasıl daha değerli kılarız ve itibarımızı olumsuz etkileyecek izler bırakmamanın yollarını gerçek hayat örnekleri üzerinden görüyoruz.

Kişisel online itibarımızı oluştururken hangi mecrayı hangi amaçla kullanmalıyız? Sosyal medya platformlarını nasıl etkin ve doğru kullanabiliriz? En sık yapılan yanlışlar nelerdir gibi konuları işliyoruz.

Eğitmenler:

Gülfem Varlık

Itır Özdiker

Sevda Yüzbaşıoğlu

Katılım için kayıt olun.

Registration is Closed

Paylaşın