top of page

kurumsal etkinlik organizasyon

firma etkinlikleri

kurumsal şirket etkinlikleri

ofis içi motivasyon etkinlikleri

çalışan motivasyon etkinlikleri

kurumsal motivasyon etkinlikleri

şirketlerde motivasyon etkinlikleri

şirket etkinliği

kurumsal etkinlik

corporate wellness

company retreat planning

corporate wellness companies

team building retreats near me

corporate wellbeing

team retreats

11 Eki Per

|

Kamara - Levent Dome

Yatırımcıya Hazırlık Atölyesi ve "Business Canvas" Kanvas İş Modeli Hazırlama

Girişimcilerin en kritik konularından birisi yatırımcılarla ilişkiler. İş fikrinizin hayata geçmesini destekleyecek insanlara kendinizi ve girişiminizi onların dilinden konuşarak anlatmayı 2 günlük "Yatırımcıya Hazırlık" atölyemizde katılımcılarımıza uygulamalı olarak İpek Karadağ anlatacak.

Registration is Closed
See other events
Yatırımcıya Hazırlık Atölyesi ve "Business Canvas" Kanvas İş Modeli Hazırlama
Yatırımcıya Hazırlık Atölyesi ve "Business Canvas" Kanvas İş Modeli Hazırlama

Saat ve Yer

11 Eki 2018 10:00 – 12 Eki 2018 17:30

Kamara - Levent Dome , Yeşilce Mahallesi, Dalgıç Sk. No:3, 34418 Kağıthane/İstanbul, Turkey

Etkinlik Hakkında

Dijital dünyada iş fikri geliştirmek bugün neredeyse bir çoğumuzun hobisi haline geldi. Fikirler birbirleriyle kıyasıya yarışırken gerçeğe dönüşen ve başarılı olanların sayısı bir elin parmaklarıyla sınırlı. Sermaye eksikliği, iş fikrinin yeterince iyi kurgulanmamış olması, yetersiz fizibilite çalışmaları derken başarıya ulaşmak için önünüzde engeller bir değil… Girişimcilerin en kritik sorunlarının başında da yatırımcılarla iletişim geliyor. Yani iş fikrinizin hayata geçmesini destekleyecek insanlara kendinizi ve girişiminizi en iyi şekilde, onların dilinden konuşarak anlatmaktan bahsediyoruz…

Bu iletişimi doğru kurmak amacıyla düzenlediğimiz ‘Yatırımcıya Hazırlık Atölyemizde’ uzun yıllardır girişimcilik ekosisteminde hem akademik hem de profesyonel çalışmalara imza atan İpek Karadağ katılımcılarla yatırımcı karşısına çıkmadan önce yapılması gereken hazırlıkları maket bir proje üzerinden adım adım uygulamalı bir şekilde gösterecek ve ‘girişim iletişimi’nin sırlarını paylaşacak. Eğer girişiminizin güvenle büyüdüğünü görmek istiyorsanız, atölyemizden edineceğiniz bilgiler ve pratik çalışmalar sizi geleceğe taşıyacak bir girişimin kapısını aralayacak.

Atölye İçeriği :

Business canvas- Kanvas iş modeli oluşturma

SWOT çıkarma

Yatırımcı sunumu hazırlama

Sunum akış ve içerik oluşturma

İş

Ekip

Hedefler

Finansallar

Planlar

Sunum çerçevesi

Kimler Katılmalı:

Kendi işinin sahibi olmak isteyen beyaz yakalılar

Öğrenciler

Girişimciler

İpek Karadağ kimdir:

1992-1997 yılları arasında ODTÜ Felsefe bölümünde Lisans eğitimini tamamladıktan sonra; Semiotik üzerine Master programına devam etti. Uzun yıllar Cumhuriyet, Milliyet ve Radikal’de medyada görev aldı. 1999 – 2003 yılları arasında kariyerine yurtdışında devam eden Karadağ, sırasıyla Alta Vista arama motoru, İtalya’da NerudaCO, Hollanda’da Noveau Media’da ve çok sayıda uluslarası yatırımlı internet teknolojileri zeminli projede görev aldıktan sonra 2004 yılında ülkeye dönüş yaptı ve Doğan Online’da, ISP ve Marka Yönetimi konusunda öncü şirketlerde üst düzey yönetici olarak görev aldı. Ardından çok uluslu bir İngiliz veri yönetimi ve teknoloji şirketi olan PT Advertising & Marketing Technology Services Co’nun Ülke Müdürlüğü görevini yürüttü. Dört yıldır çok sayıda yerli yabancı firmaya eticaret, dijital pazarlama, kurumsal strateji ve inovasyon, dijital transformasyon, veri yönetimi konularında danışmanlık hizmeti ve eğitimler vermektedir. Nakitup Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık Ticaret A.Ş Kurucu Ortağıdır; şirketin NAKİTUP adında bir de yapay zeka tabanlı dijital sadakat yönetimi teknoloji platformu vardır.

Kurumsal hayattaki deneyimlerini eğitimlerle ve danışmanlıkla yoğuran Karadağ, ayrıca Yöneticilere, Yönetici Adaylarına; Eticaret ve Dijital Pazarlama, Inovasyon; Teknoloji Etiği başlıklarının yanısıra; Beyaz Yakalılara Marka Yönetimi, Değişim Yönetiminde Strateji ve Pozisyonlama, Değişen Müşteri Segmentlerinde Strateji, Müşteri Deneyim Süreçleri, Kurumsallaşma, Kurum İçi Bireysel Farkındalık Yönetimi, Kurum ve Birey Ekseninde Artı Değer Süreçler İnşası konularında eğitimler vermektedir.

Tarih : 11-12 Ekim 2018

Saat: 10:00- 17:30

Katılım Ücreti : 250 TL

Yer: Kamara Levent Dome Yeşilce Mah. Dalgıç Sok. No 3 Kat 1- 130 Kağıthane / İstanbul

Ödeme bilgisi:

Havale ve kredi kartı için detaylarımızı aşağıda bulabilirsiniz. Havale ile ödemeyi tercih ettiğiniz taktirde ödeme dekontunuzu atolye@gisdanismanlik.com adresine göndererek kaydınızı kesinleştirebilirsiniz.

Havale ile ödeme için:

Gis Halkla İlişkiler Ticaret A.ş.

TEB

TR85 0003 2000 0000 0060 1524 56

Kredi Kartı ile ödeme için:

https://www.gisatolye.com/product-page/yatirimciya-hazirlik-atolyesi

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page