top of page

kurumsal etkinlik organizasyon

firma etkinlikleri

kurumsal şirket etkinlikleri

ofis içi motivasyon etkinlikleri

çalışan motivasyon etkinlikleri

kurumsal motivasyon etkinlikleri

şirketlerde motivasyon etkinlikleri

şirket etkinliği

kurumsal etkinlik

corporate wellness

company retreat planning

corporate wellness companies

team building retreats near me

corporate wellbeing

team retreats

Kurumsal Satış 

Bugün tamamı ile kendi dilini ve kurallarını oluşturmuş olan iş dünyasında satış temsilcileri, şirketlerin en kritik konumunda bulunuyor. Hedef kitlenin bir kurum ya da son kullanıcı olması, müşteri ilişkileri, müşteri sadakati sağlama, müşterinin satın alma kararını nasıl aldığını öngörme ve müşteri ile doğru iletişim kanallarını tespit etme noktalarında farklı yaklaşımlar gerektiriyor. Satış alanındaki yeteneklerini  doğru yöntemlerle destekleyenler rekabette bir adım öne geçmeyi başarıyor.

Kurumsal satış alanında kariyer yapmak isteyen profesyoneller  ve B2B iş geliştirmeyi amaçlayan girişimciler için tasarladığımız 1 günlük atölyemizde müşteriye ulaşmadan satışı kapatmaya ve satış sonrası hizmetine kadar sürecin tüm adımlarının gerektirdiği metotlar anlatılıyor ve gerekli beceriler uygulamaları olarak öğretiliyor.

Eğitim İçeriği: 

•Kurumsal müşteri edinme

•B2B tutundurma

•Kurumsal müşteriyi ikna etme

•Kurumsal satış adımları

•Yeni nesil araçlarla kurumsal müşterinin ihtiyaçlarını anlama

•Kurumsal müşteriye doğru çözüm önerileri sunma

Eğitim Süresi:   1 tam gün 

1992-1997 yılları arasında ODTÜ Felsefe bölümünde lisans eğitimini tamamladıktan sonra; Semiotik üzerine Master programına devam etti. Uzun yıllar medyada görev aldı. 1999 – 2003 yılları arasında kariyerine yurtdışında devam eden Karadağ, sırasıyla Alta Vista arama motoru, İtalya’da NerudaCO, Hollanda’da Noveau Media’da ve çok sayıda uluslarası yatırımlı internet teknolojileri zeminli projede görev aldıktan sonra 2004 yılında ülkeye dönüş yaptı ve Doğan Online’da, ISP ve Marka Yönetimi konusunda öncü şirketlerde üst düzey yönetici olarak görev aldı. Ardından çok uluslu bir İngiliz veri yönetimi ve teknoloji şirketi olan PT Advertising & Marketing Technology Services Co’nun Ülke Müdürlüğü görevini yürüttü. Dört yıldır çok sayıda yerli yabancı firmaya eticaret, dijital pazarlama, kurumsal strateji ve inovasyon, dijital transformasyon, veri yönetimi konularında danışmanlık hizmeti ve eğitimler vermektedir. Nakitup Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık Ticaret A.Ş Kurucu Ortağıdır; şirketin NAKİTUP adında bir de yapay zeka tabanlı dijital sadakat yönetimi teknoloji platformu vardır.

  • LinkedIn - Black Circle

Eğitmenimiz: İpek Karadağ

bottom of page