Renginizi Bulun!

Kişinin kendisi için doğru renkleri tercih etmesi, kişinin sosyal ve kurumsal yaşamda karşısında ki kişi ile etkin, sağlıklı ve dinamik iletişim kurmasını sağlıyor. 

Giyimimizde doğru renkleri seçmek, cildimizin, gözlerimizin ve saçlarımızın daha canlı görünmesini sağlar. Böylece daha sağlıklı ve dinamik bir görünüşümüz olur ki bu da imajımızı güçlendirir.  

 

İlk anda kişilik özelliklerimiz hakkında fikir sahibi olunması neredeyse imkânsızdır. Bu nedenle, giyim tarzımız, aksesuarlarımız ve seçtiğimiz renklerle verdiğimiz mesajlar önemlidir.

Gül Türkmen'le "Renk tercihlerinin önemi ve faydası" atölyemizde doğru renk seçmenin ipuçlarını veriyoruz. 

Atölye içeriği 

  • Renklerin psikolojik & sosyolojik etkileri 

  • Renk analizi ile birlikte, kişinin kendisi için doğru renk paletini bulması ve belirlenen renkleri kurumsal & sosyal yaşamda etkin bir şekilde kullanması.

  • Yanlış renk seçimi ile birlikte yanlış alışverişin önüne geçilmesi. Doğru renk ile yerinde & uygun alışveriş, etkin mesaj, bütçeye katkı ve mutlu birey.

Eğitim Süresi:   Yarım gün / Üst düzey için tüm gün birebir analiz gerçekleştirilen max 5 kişilik tam günlük çalışma yapılabilir. 

2008 yılında Çukurova Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Konaklama Bölümü’nde lisans öğrenimini bitiren Gül Türkmen 2010-2011 yıllarında yüksek lisans derecesini Tourism and Hospitality Management alanında İngiltere’deki Bournemouth Üniversitesi’nden almıştır. 2017-2019 yıllarında ise Anadolu üniversitesi webtasarımı ve kodlama alanında eğitimini tamamlamıştır.

Turizm sektöründeki altı yıllık profesyonel iş tecrübesinin ardından kendini mutlu hissettiği ve başarılı olacağına inandığı Stil & Renk ve İmaj Danışmanlığı alanındaki çalışmalarına başlamıştır.

 

Bu amaçla,

 

Yeditepe Üniversitesi’nde İmaj ve Stil Danışmanlığı,

Renk Danışmanlığı (Colourfit),

Moda & Stil Danışmanlığı ve Yaşam Koçluğu,

Kişisel marka ve imaj danışmanlığı,

Kurumsal imaj,

Organizasyonlarda davranış yönetimi,  

İtibar yönetimi,

Profesyonel marka yönetimi uzmanlığı,

Protokol kuralları eğitmenliği

ve

Profesyonel danışmanlık alanında eğitimlerini tamamlamıştır.

  

  • Instagram

Eğitmenimiz: Gül Türkmen