top of page

kurumsal etkinlik organizasyon

firma etkinlikleri

kurumsal şirket etkinlikleri

ofis içi motivasyon etkinlikleri

çalışan motivasyon etkinlikleri

kurumsal motivasyon etkinlikleri

şirketlerde motivasyon etkinlikleri

şirket etkinliği

kurumsal etkinlik

corporate wellness

company retreat planning

corporate wellness companies

team building retreats near me

corporate wellbeing

team retreats

  • Yazarın fotoğrafıgis atolye

Dijitalleşme: İş yerinde dönüşüm

Salgın süreci tüm dünyayı geçmişi sorgulamaya iterken, geleceğe dair hayallerimizi ve öngörülerimizi bir bir değiştirmeye başladık. Dünya çapındaki tüm felaketlere karşı kalıcı olmayı amaçlayan kurumlar ise stratejilerini sil baştan değiştirme yoluna gitti.
Korona virüs ile birçok şirketin evden çalışmaya başlaması gelecek projeksiyonları arasında dijitalleşme olan şirketleri olağanüstü bir hızla dönüştürdü. Zoom, Microsoft Teams, Skype gibi çevrimiçi araçlarla günlük işlerin yürütülebileceği ve hatta çok daha verimli bir süreç işleyişi yakalanabileceği görüldü.


Markalar için bir zorunluluk haline gelen dijitalleşmenin sözde değil özde nasıl algılandığı büyük önem taşıyor. İletişim teknolojileri sayesinde 10 yıl önce iş hayatında uzaktan yapılması mümkün olmayan birçok şey bugün kolaylıkla ev rahatlığında veya mobil olarak yapılabiliyor. Peki bu bir şirketin “dijitalleşmeyi” hayata geçildiğinin göstergesi mi?


Her kurumun dijitalleşme öncesinde sorması gereken ilk soru şu olmalı: Online toplantı yapmak değişime ayak uydurmanın göstergesi mi başlangıcı mı? Peki teknoloji çalışma biçimlerine adapte edildi mi?


Start-ist Kurucusu Mine Dedekoca ile gerçekleştirdiğimiz “Dijitalleşme, İş Yerinde Dönüşüme Giriş ” Atölyemizde bu soruların yanıtlarını bulacaksınız!


Dijitalleşmenin aşamalarını ve önemli unsurlarını ortaya koymayı; dijitalleşmenin iş gücünü nasıl değiştirdiğini global örneklerle anlamayı ve kurum içi dijitalleşme fırsatlarını yakalamak konusunda farkındalık sağlamayı hedeflediğimiz 1 saatlik atölyemizi ister online (çevrimiçi) ister fiziksel etkinlik olarak gerçekleştiriyoruz.Atölye içeriği:


Dijitalleşmenin tarihi

Dijitalleşmenin etkileri

Uzaktan çalışma

Uzaktan çalışan şirketler

Uzaktan çalışma araçları

Uzaktan çalışmanın psikolojik etmenleri

İş gücünün ihtiyaçları ve beklentilerindeki değişimler

Değişimi insanlarla yönetmek

Covid-19 sonrası aksiyonlarıEğitmenimiz: Mine DedekocaMarmara Üniversitesi İşletme Yönetimi Bölümü’nü bitiren Dedekoca, Sabancı Üniversitesi’nde MBA yaptı. 2012 yılında start-up ekosistemini geliştirmek üzere girişimcilere yönelik Start-IST şirketini kuran Dedekoca, aynı yıl davetpostasi.com’u kurdu. Dedekoca, 2017 yılı içinde ABD’de oturma izni almak isteyenlere danışmanlık veren Ellis Island Capital Türkiye ofisinin yöneticiliğini üstlendi. Dedekoca geliştirdiği uzaktan çalışma modeliyle dünya çapındaki kalifiye işgücünü küresel şirketlerle buluşturan Crossover’ın Türkiye Müdürlüğü görevini gerçekleştirdi. Dedekoca yaklaşık 10 yıldır Yalın Girişimcilik ve Yalın kanvas ile iş modeli geliştirme, Freelance Çalışarak Para Kazanma , Perakende Satış Teknikleri konusunda eğitim veriyor.


Kurumunuza özel içeriklerle ihtiyaçlarınıza uygun geliştireceğimiz atölyeler için bize ulaşın.


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page