Satış kapatma eğitimi ile şirketinizi ‘tepe noktası’na çıkarın

En son güncellendiği tarih: 15 Eyl 2020

Satış kapatma ve kurumsal satış eğitimleri ile zirveye çıkın
Satış kapatma ve kurumsal satış eğitimleri ile şirketinizi zirveye taşıyın.

Şirketler her geçen gün daha da güçleşen rekabet ortamından sıyrılabilmek için önceliği çalışanlarına vermenin önemini çoktan anladılar. Tüm dünyada özellikle kurumsal satış departmanları sektörel üstünlük sağlayabilmek adına satış temsilcilerinin niteliklerini geliştirmeye çalışıyor. Doğru stratejiyle hedef kitleye ulaşmayı başarabilen satış ekiplerinin şirketleri adım adım tepe noktasına çıkarması da satış pazarlama eğitimlerini vazgeçilmez hale getiriyor.

Kurumsal satış başarısını ‘tepe noktası’na taşımak için satış ekiplerinin bilmesi ve geliştirmesi gereken metotlar hem sahada hem de kurumsal şirket eğitimlerinde öğreniliyor.

gis atölye’nin alanında uzman eğitimcileri ile birlikte tasarladığı atölye ile profesyoneller ve B2B iş geliştirmek isteyen girişimcilerinin en yeni satış kapatma taktikleri deneyimlemesi amaçlanıyor. Online eğitim kapsamında müşteriye ulaşmadan satışı kapatmaya ve satış sonrası hizmetine kadar sürecin tüm adımlarının gerektirdiği metotlar anlatılıyor ve gerekli beceriler uygulamaları olarak öğretiliyor. Ayrıca, müşteri ilişkileri, müşteri sadakati sağlama, müşterinin satın alma kararını nasıl aldığını öngörme ve müşteri ile doğru iletişim kanallarını tespit etme noktalarında farklı yaklaşımlara ilişkin keşifler yapılıyor.

#kurumsaleğitim #kurumsalsatış #satışkapatma #kurumsaleğitimverenfirmalar #satışpazarlamaeğitimi #onlinesatışeğitimi


0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör