top of page

kurumsal etkinlik organizasyon

firma etkinlikleri

kurumsal şirket etkinlikleri

ofis içi motivasyon etkinlikleri

çalışan motivasyon etkinlikleri

kurumsal motivasyon etkinlikleri

şirketlerde motivasyon etkinlikleri

şirket etkinliği

kurumsal etkinlik

corporate wellness

company retreat planning

corporate wellness companies

team building retreats near me

corporate wellbeing

team retreats

  • Yazarın fotoğrafıgis atolye

Satış kapatma eğitimi ile şirketinizi ‘tepe noktası’na çıkarın

Güncelleme tarihi: 15 Eyl 2020

Satış kapatma ve kurumsal satış eğitimleri ile zirveye çıkın
Satış kapatma ve kurumsal satış eğitimleri ile şirketinizi zirveye taşıyın.

Şirketler her geçen gün daha da güçleşen rekabet ortamından sıyrılabilmek için önceliği çalışanlarına vermenin önemini çoktan anladılar. Tüm dünyada özellikle kurumsal satış departmanları sektörel üstünlük sağlayabilmek adına satış temsilcilerinin niteliklerini geliştirmeye çalışıyor. Doğru stratejiyle hedef kitleye ulaşmayı başarabilen satış ekiplerinin şirketleri adım adım tepe noktasına çıkarması da satış pazarlama eğitimlerini vazgeçilmez hale getiriyor.

Kurumsal satış başarısını ‘tepe noktası’na taşımak için satış ekiplerinin bilmesi ve geliştirmesi gereken metotlar hem sahada hem de kurumsal şirket eğitimlerinde öğreniliyor.

gis atölye’nin alanında uzman eğitimcileri ile birlikte tasarladığı atölye ile profesyoneller ve B2B iş geliştirmek isteyen girişimcilerinin en yeni satış kapatma taktikleri deneyimlemesi amaçlanıyor. Online eğitim kapsamında müşteriye ulaşmadan satışı kapatmaya ve satış sonrası hizmetine kadar sürecin tüm adımlarının gerektirdiği metotlar anlatılıyor ve gerekli beceriler uygulamaları olarak öğretiliyor. Ayrıca, müşteri ilişkileri, müşteri sadakati sağlama, müşterinin satın alma kararını nasıl aldığını öngörme ve müşteri ile doğru iletişim kanallarını tespit etme noktalarında farklı yaklaşımlara ilişkin keşifler yapılıyor.


0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page