top of page

kurumsal etkinlik organizasyon

firma etkinlikleri

kurumsal şirket etkinlikleri

ofis içi motivasyon etkinlikleri

çalışan motivasyon etkinlikleri

kurumsal motivasyon etkinlikleri

şirketlerde motivasyon etkinlikleri

şirket etkinliği

kurumsal etkinlik

corporate wellness

company retreat planning

corporate wellness companies

team building retreats near me

corporate wellbeing

team retreats

  • Yazarın fotoğrafıgis atolye

Online itibar yönetimi atölyesi

Gerçeklik ve sanallık algısının birbirine karıştığı ve üstünüzdeki “kürk” yerine takipçi sayınız ile önemsendiğiniz bir çağda yaşadığımız hepimizin malumu. Peki kendimizi sosyal medyada kariyerimiz için en faydalı olacak şekilde konumlayabiliyor muyuz?


Profesyoneller için sosyal medya yönetimi atölyemizde çağın size sunduğu özgür platformlarda bıraktığınız ayak izinizin değerini tartışıyoruz.


Bıraktığımız izleri nasıl daha değerli kılarız ve itibarımızı olumsuz etkileyecek izler bırakmamanın yollarını gerçek hayat örnekleri üzerinden görüyoruz.


Atölyemizde kişisel online itibarımızı oluştururken hangi mecralarda bulunabileceğimiz ve hangi mecrayı hangi amaçla kullanmamız gerektiğini değerlendiriyoruz. Her sosyal medya mecrası kendinizi kariyerinizde yükselmek için konumlarken doğru bir tercih olmayabilir.

Sosyal medya mecranızı seçtiniz… Kariyer gelişiminizde sosyal medya platformlarını nasıl etkin ve doğru kullanacaksınız. Neleri paylaşmalısınız? Nasıl bir dil kullanmalısınız? Kendinizi en doğru nasıl ifade etmelisiniz gibi soruları birlikte yanıtlıyoruz.


Bugün iş arayışlarımızı bile sosyal medya üzerinde gerçekleştiriyoruz. Peki sosyal mecralarda nasıl profesyonel bir şekilde iletişim kurmalıyız? Kendimizi en doğru şekilde tanıtma, konumlama ve doğru yaklaşımları birlikte keşfediyoruz.


Atölyemize katılım ve daha fazla bilgi almak için bize buradan ulaşın 😊

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page