top of page

kurumsal etkinlik organizasyon

firma etkinlikleri

kurumsal şirket etkinlikleri

ofis içi motivasyon etkinlikleri

çalışan motivasyon etkinlikleri

kurumsal motivasyon etkinlikleri

şirketlerde motivasyon etkinlikleri

şirket etkinliği

kurumsal etkinlik

corporate wellness

company retreat planning

corporate wellness companies

team building retreats near me

corporate wellbeing

team retreats

  • Yazarın fotoğrafıgis atolye

Sanat Terapisi Etkinlikleri ile Anda Kalın!

Oldukça yorucu ve yıpratıcı bir salgın süresinin sonunda güneş hem gökyüzünü hem de içimizi ısıtmaya başladı. Yeniden özgürleştiğimiz bu günlerde kendimizi açık havaya atmak istiyoruz.


Peki açık havada bizi hem iyi hissettirecek hem sanata yaklaştıracak keyifli aktivitelere ne dersiniz?


Mimar, öğretim görevlisi ve sanat terapisi uygulayıcısı Özlem Öğüt’ün çalışanlarınız için tasarladığı atölyelerle ekip arkadaşlarınızın hem yaratıcılıkları ortaya çıkacak, hem harika bir gün geçirecekler hem de sanatla iyileşecekler!


KAĞIT ÇİÇEK ATÖLYESİÖzel krapon ve el işleri kağıtları ile son derece dekoratif kağıt çiçekler tasarlanıyor ve bunların kullanım alanlarını birlikte konuşuyoruz.URBAN SKETCH VE ÇİZİME GİRİŞ ETKİNLİĞİŞehrin tadını çıkarırken biraz çizim yapmak için profesyonel olmanıza gerek yok. :) Eğitmenimiz hiç çizim yapmamış katılımcılarla açık havada gerçekleştirilen bu atölyede öğrenmenin temellerini gösteriyor. Eğlenerek, hem çizip hem birçok öğretici-bilgi verici konu hakkında sohbet ediyoruz. Gittiğimiz yer özel bir yerse mimarisi-geçmişi hakkında da öğretici anlatımlar yapıyoruz. Çizim, bilgi, sanat ve kültür etkinliğinin eğlenceli bir karışımı olan bu atölyemizde suluboya ve kuru boya tekniklerini kullanıyoruz.SANAT TERAPİSİ; UĞRAŞ TERAPİSİ- MANDALA


Klasik Mandala çizimi yerine eğitmenimizin hazırladığı şablonları boyayarak hem suluboyaya giriş yapıyoruz, hem renk bilgisi çalışıyoruz hem de odaklanarak yavaş yavaş boyamanın verdiği huzuru tadıyoruz!

Mandala nedir, mandala teknikleri nelerdir, kendiniz çizmek isterseniz nasıl yapabilirsiniz anlatısından sonra atölye için gerekli suluboya öğretisine geçiyoruz.

Mandala çalışmamıza başlamadan önce rahatlayıp-odaklanmamızı sağlayacak ufak bir meditasyon çalışması yapıyoruz.


SANAT TERAPİSİ; UĞRAŞ TERAPİSİ-DEFTER YAPIMI.


Biraz A4 kağıt, makas, mumlu ip, delgeç ve iğne! Vee size-sevdiklerinize özel el yapımı defterler!


Birazcık suluboya bilgisi de…


Anda kalma ve odaklanmada bonusu!
Atölye eğitmenimiz Özlem Öğüt 1972 Samsun doğumlu. Girne Amerikan Üniversitesi Mimarlık Mezunu. Çeşitli tasarım ve mimarlık ofislerinde mimari çalışmalar yaptı. Şişli Belediyesi Kentsel Tasarım Ofisinde 10 sene kentsel tasarım projeleri gerçekleştirdi. İstanbul Gedik Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak çalışmakta. Seramik, kağıt sanatı ve suluboya çalışmaları yapmakta ve bu konularda eğitim vermekte. Kadir Has Üniversitesinde Sanat Terapisi Uygulayıcısı eğitimi aldı. Çocuklar ve yetişkinlerle bu konuda çalışmalar yapmakta.


Size uygun atölyeyi seçip mekanları ile tasarlamak için bize ulaşın!

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page