Yeni Başlayan Kurumlar İçin: Uzaktan Çalışma( online atölye)

Şirketler henüz tam olarak hazır değilken şartlar "evden- uzaktan çalışmaya" aniden geçmelerine neden oldu. Hem çalışanların hem yöneticilerin akıllarında soru işaretleri var. gis atölye olarak bu soru işaretlerini " Yeni Başlayanlar için: Uzaktan Çalışma" atölyemiz ile ortadan kaldırıyoruz. 

İletişim teknolojileri sayesinde 10 yıl önce iş hayatında uzaktan yapılması mümkün olmayan birçok süreç bugün kolaylıkla ev rahatlığında veya mobil olarak yapılabiliyor. 

Ancak şirketler henüz tam olarak hazır değilken şartlar "evden- uzaktan çalışmaya" aniden geçmelerine neden oldu. 

Ofiste çalışmaya alışkın personel de evden çalışırken konsantre olmakta zorlanıyor, yöneticiler de ekiplerinin verimini nasıl yükselteceğini ve kontrolü nasıl sağlayacağını  bilemiyor. ​

gis atölye olarak bu soru işaretlerini sizin sektörünüz, çalışma şekliniz ve şirketinize uygun olarak adapte edeceğimiz " Yeni Başlayanlar için: Uzaktan Çalışma" atölyemiz ile ortadan kaldırıyoruz. 

Atölyemize katılmak ya da personelinize sunmak için bize ulaşın.

#atolye #onlineatolye #onlineegitim #uzaktancalisma #evdencalisma #verimlilik #organizasyonelgelisim #kurumiciegitim #kurumiciogrenme #kurumsalegitim #dijitalegitim #uzaktanegitim #cevrimiciegitim

0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör