top of page

kurumsal etkinlik organizasyon

firma etkinlikleri

kurumsal şirket etkinlikleri

ofis içi motivasyon etkinlikleri

çalışan motivasyon etkinlikleri

kurumsal motivasyon etkinlikleri

şirketlerde motivasyon etkinlikleri

şirket etkinliği

kurumsal etkinlik

corporate wellness

company retreat planning

corporate wellness companies

team building retreats near me

corporate wellbeing

team retreats

  • Yazarın fotoğrafıgis atolye

KOVID-19 Sonrası İşinizi Nasıl Tasarlayacaksınız?

Korona salgınında ilk şok atlatıldı. Şimdi şirketler “yeni normal”i arıyorlar. Bir yandan ofislerde çalışmaya dönmek için hazırlanırlarken, salgının ekonomiye etkileri ve alınması gereken önlemleri öngörmeye çalışıyorlar.


gis atölye bu süreçte şirketlere iki değerli online seminer ile rehberlik ediyor: Popular Science Dergisi’nin yazarları Şahin Ekşioğlu, Dr. Alp Sirman ve Dr. Burak Karabey’den “Korona Sonrası Dünya “ ve Gazeteci ve Öğretim Görevlisi Barış Ergin ile “Post Kovid -19 Krizi” seminerleri ile salgın sonrası iş dünyasına ışık tutuyoruz.


Korona Sonrası Dünya

Endüstri 4.0 dönemine girdiğimiz, dijital dönüşümü konuştuğumuz, tüm sektörlerin değişmeye başladığı dönemde birdenbire hayatımıza “salgın” kavramı girdi. Bu salgınla sadece günlük yaşamımızı, sağlık sistemini, eğitimi değil, iş dünyasını da yeniden düşünmeye başladık. Mimarlar, çalışanlar, insan kaynakları yöneticileri virüsler hakkında bilgi sahibi oldular. Bundan sonra herkesin işlerine dönüp gelecekte iş yerlerinin nasıl olacağını öğrenmesi gerekiyor. Bu salgın iş yeri tasarımlarını, çalışma şeklimizi de tamamen değiştirecek. Korona sonrasında bizi nasıl bir dünya bekliyor? Biz neler yapmalıyız? Şahin Ekşioğlu, Alp Sirman ve Burak Karabey bizim için büyük resmi ortaya koyuyorlar.


Post Kovid-19 krizi ve bir laboratuvar olarak Çin


Salgının neredeyse tüm dünyada hayatı durdurması ile tüm dünyada ekonomi önemli bir yara aldı. Ülkelerin büyümeleri, küresel ticaret, çokuluslu şirketler ne kadar etkilenecek ve eski günlere dönmeleri ne kadar sürecek? Dünyada hangi sektörler ne kadar etkilendi? Toparlanma ne zaman başlayacak? Kovid-19 sonrası dünyada “rebound”un zamanlaması ve büyüklüğü ne kadar olacak? Hangi sektörler ve ülkeler daha hızlı toparlanacak ve öne çıkan sektörler hangileri olacak? Yeni ortaya çıkacak girişim fikirleri… Tüketici alışkanlıklarındaki değişim sizin sektörünüzü nasıl etkileyecek? Deneyimli gazeteci ve öğretim üyesi Barış Ergin salgının etkileri ve toparlanma süreci ile ilgili olarak sizin sektörünüze özel değerlendirmesi ile ekonominin fotoğrafını çekiyor.

Yeni normalinizi oluştururken değerli eğitmenlerimizle bakış açınızı değiştirelim.

Şirketinize ve sektörünüze özel atölyelerimiz ve seminerlerimiz için bize ulaşın.

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page